RENDY AGENCY

Umělecká agentura a půjčovna skákacích atrakcí

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter

ANATOMIE LŽI, ZAKÁZANÉ HRY, CASINO HRY, ZÁZRAČNÁ PAMĚŤ, MIKROMAGIE, VÝKLAD KARET, ČTENÍ MYŠLENEK, SUGESCE, HYPNÓZA

Program na Vaše firemní akce pro Vašeobchodní partnery a klienty

Proč si Falešné hráče pozvat na takto důležitou akci? Vaši hosté se mohou účastnit aktivně, nebo pouze pozorovat dění. Jsme atraktivní kulisou v případě, že si nejdříve potřebujete projednat pracovní záležitosti. Následně se s námi Vy i Vaši hosté můžete odreagovat. Nabízíme inteligentní zábavu. Budeme kvalitní vizitkou Vaší firmy. Víme, že dokonalý průběh akce je pro Vás důležitý, snámi jako programem takový bude. Program je vhodný i pro mezinárodní hosty. Falešní hráči zaručují, že se o Vaší akci bude ještě dlouho pozitivně hovořit.

Program na firemní akce pro zaměstnance

Jde především o posílení pocitu sounáležitosti zaměstnance k firmě a vytvoření týmového ducha.Falešní hráči Vám s tímto pomohou. Stmelíme Váš pracovní kolektiv. Aktivity pro tento program vybíráme tak, aby podnítily zdravou soutěživost a zároveň rozvíjely zábavnou týmovou spolupráci. Vaši zaměstnanci mohou též jen přihlížet a obdivovat schopnosti Falešných hráčů v akci. Hry se nikdy neokoukají. Falešné hráče můžete pravidelně najímat na Vaše akce jako odměnu za dobrou práci zaměstnanců. Vytvoříme pro Vás zajímavou cenovou nabídku.

Program na svatby a oslavy

Nabízíme zábavu pro všechny generace ( rodiče, prarodiče i děti) Svatby, oslavy a výročí jsou kouzelnými okamžiky, na které se vzpomíná celý život. Vhodné i pro mezinárodní klientelu.

Program pro ženy

Během celé akce se Vám bude věnovat atraktivní Falešný hráč, s nímž můžete zažít vliv sugesce a hypnózy. Nahlédne i do Vaší mysli a poodhalí Vám budoucnost. Můžete se naučit hrát poker, na první pohled rozpoznávat lež nebo zažít vystoupení kouzelníka, například jako z filmu Iluzionista.

Program pro muže

Zahrajete si klasické hazardní hry (Ruleta, Poker, Black Jack) i ilegální hry (Skořápky, Řetízek).Dostanete lekci Pokeru s profesionálním lektorem. Můžete poměřit své dovednosti s dovednostmi Falešných hráčů. Vyzkoušejte si a naučte se úkoly známé z televizních obrazovek (strhnutí ubrusu prostřeného stolu, namíchání pro Vás výhodného balíčku karet a další). Naučte se metodám hypnotizérů jak okouzlit ženy.

 

Oblíbené příspěvky

Skákací atrakce

SKÁKACÍ ATRAKCE

  Také Vás vždy potěší rozzářené dětské oči ??? Největší radost dětem ...

Dětské programy

DĚTSKÉ PROGRAMY

    Plánujete dětský den, maškarní, nebo dětskou oslavu?? Nabízíme velké množství dětských ...

Pavel.

KOUZELNÍCI

  Pavel Kožíšek Nejúspěšnější český iluzionista s bohatými zahraničními zkušenostmi, originálně překvapí ...

Žongléři

ŽONGLÉŘI

  Pokud chcete oživit svojí akci, nabízíme žonglérské vystoupení.

Fakír Al Dahar

FAKIR SHOW "Al Dahar

  Provedení fakíra je výhradně zaměřeno do oboru orientální magie, předvádějící ...